Egyuttnekezsenyert.hu 

 Új mérföldkő 

 

Kedves Olvasóink!

Szeretettel üdvözöljük kedves Olvasóinkat (ismét) megújult, “régi-új” honlapunkon. Több, mint másfél éves fejlesztés által új mérföldkőhöz érkezett el egyesületünk központi honlapja. A fejlesztések nagy része már befejeződött, kisebb átalakítások még folyamatban vannak. Várjuk elérhetőségeinken keresztül visszajelzéseiket, esetleges hibák észlelését. 

A fejlesztés egy része alatt, mivel külső átalakítások is történtek, jó ideig nem volt elérhető honlapunk és közösségi csatornáinkon keresztül maradtunk kapcsolatban. Köszönjük megértésüket és türelmüket. Hiszük azonban, hogy ez az áldozat hosszú évekre utat készít egyesületünk, annak tagjai és a kedves olvasók részére, hogy a legletisztultabb és legmodernebb felületeken keresztül tudjunk tenni kis falunk, Otthonunk, Nekézseny jövőjéért.

Üdvözlettel:

— Szerkesztők —